Sádrokartonářské práce za rok 2014

uvozovka pred textemNaší nejlepší referencí jsou zákazníci, kteří nás dále doporučujíuvozovka pred textem

Pročtěte si popis prováděných prací doplněný fotogalerií s popisem u každého obrázku. Projděte si názory našich zákazníků na námi odvedenou práci.

Pro Vaši lepší představu, kolik toho může malá firma za rok stihnout, pro tentokrát uvádíme širší výpis realizací (ovšem u většiny jen s popisem ve zkratce).

Prosinec

Listopad

 • Nátěr fasády rodinného domu, Kuřim

  Co vlastně v krátkosti více dodat, prostě venkovní nátěr fasády RD.

 • Strop se zateplením, Svitávka

  Tato zakázka obsahovalo tvorbu stropu se zateplením minerální vatou v ložnici a strop se zešikmením nad schody v chodbě domu.

 • Vymalování centra pro postižené, Boskovice

  Vymalovali jsme to zde na bílo a samozřejmě někde také barevně.

Říjen

 • Podkroví ve tvaru nepravidelného kosočtverce, Brno-Husovice
  • sádrokarton
  • izolace
 • Opravy omítek a vzniklých děr + výmalba vápnem, Světlá

  Na této akci se jednalo o opravy popraskaných omítek, odstranění zduřelých omítek, opravu vzniklých děr a vymalování vápnem. Dříve jsme zde vystavěli sádrokartonovou dělící příčku s otvorem pro obložkové zárubně. Paní majitelka byla s naší prací spokojená a líbil se jí náš přístup k řešení problémů,že si nás pozvala znovu a z jara příštího roku zde budeme pokračovat v další opravách její chalupy.

 • Rekonstrukce jednopokojového bytu, Blansko

  V rámci rekonstrukce jednopokojového bytu si majitel vyboural původní příčku známou zcela jistě všem, kteří kdy obývali blanenské byty z padesátých let. Na nás pak logicky bylo postavit novou příčku. Ovšem již jiného tvaru, čímž se změnila dispozice bytu na vstupní chodbičku a open space místnost s kuchyňským koutem. V bytě jsme dále opravily lokálně opadané omítky a po oškrabání starých maleb jsme zdi nově napenetrovali a vymalovali. I oprýskané zašlé radiátory dostali nové nátěry, aby vypadali lépe k světu.

 • Návrat k dřívější realizaci k dalším dodělávkám, Blansko (Staré Blansko)

  Návrat do již dříve realizovaného domu. Majitel se ještě rozhodl využít prostor pod nově namontovaným schodištěm jako spižírnu. Pomocí sádrokartonu zde vznikl přesně prostor s nikou pro police. Dále se již aktuálně vědělo jak a kde bude umístěna digestoř a proto jsme její odtah skryli kastlíkem vytvořeným na míru. V technické místnosti jsme postavily dvě krátké příčky a jednu předstěnu skrývající po zdi jdoucí rozvody vody a topení. Bohužel bez fotoaparátu, takže nové fotky nepřibyly.

 • Jednoduchý sádrokartonový podhled v rodinném domě, Rájec-Jestřebí

  Rovný sádrokartonový podhled v rodinném domě v Rájci. Původní strop byl poněkud nevzhledný a po vybourání příček za účelem zvětšení obývacího pokoje vznikly i další důvody pro skrytí sádrokartonem. A tak jsme to udělali.

Září

 • Podhled ze sádrokartonu na kuchyňskou linkou, Brno

  Montáž sádrokartonového podhledu nad kuchyňskou linku v novém bytě. Samozřejmě též vymalování kuchyně a jídelny - bíle i barevně.

 • Venkovní podhledová konstrukce pro OSB desky, Brno

  Montáž sádrokartonové podhledové konstrukce zaklopené dvěma vrstvami OSB desek. Jednalo se o venkovní montáž určenou pro připevnění zateplení minerální vatou s omítkou na stavbě nové haly firmy ABB.

 • Vymalování chodeb a schodišť v šestipatrové bytovém domě, Brno (ulice Jana Uhra)

  Jak je uvedeno níže, na základě doporučení z podobné akce jsme se dostali k výmalbě chodeb a schodišť společných prostor v šestipatrovém bytovém domě na ulici Jana Uhra v Brně. Jednalo se opět o škrabání starých maleb a zde navíc též i o zapravení děr a fleků. Na závěr pak samozřejmě celkové vymalování na bílo včetně nátěru soklů omyvatelnou zelenkavou barvou dle výběru zákazníků.

 • Opravy prasklin a přemalování v Thai Spa, Brno (Nové Semilasso)

  Již dříve jsme zde spolupracovali na stavebních úpravách sádrokartonovými příčkami a kazetovými podhledy. Teď jsme zde nové prostory pro změnu vymalovali provozem ušpiněné zdi a přitom opravovali vzniklé praskliny.

Srpen

Červenec

 • Sádrokartonový podhled s vložením minerální vaty, Doubravice nad Svitavou
  • sádrokarton
  • izolace
 • Vymalování nové restaurace, Boskovice

  Výmalba v nově zbudované restauraci v komplexu Fáberka -> stavte se tam a prohlédněte si naši práci.

 • Podhledy ve škole, Babice u Rosic

  Realizace minerálních podhledů a sádrokartonových kastlíků ve škole. Tj. pár drobností v rámci rekonstrukce místní školy v akci uskutečněné jako výpomoc subdodávkou pro firmu našich známých.

Červen

 • Sádrokartonové stropy v rodinném domě, Blansko-Horní Lhota
  • sádrokarton
  • izolace
 • Vymalování přístavby jídelní v ZŠ, Popůvky

  Původně jsme zde měli provádět i montáž sádrokartonů, ale z časových důvodů jsme nemohli zakázku přijmout. To by od nás bylo nefér, protože bychom nemohli dodržet požadovaný termín neboť celý prostor zde byl zhotoven ze sádrokartonů. Námi však byl opatřen penetrací a třemi vrstvami bílé barvy.

Květen až červen

 • Společné prostory v bytovém domě, Brno (ulice Černopolní)

  Jednalo se především o škrabání starých maleb, opravy omítek, penetrace, výmalba zdí a stropů. Využity byly i dva vzory válečků do výše 1,2m. Dále pak byl proveden nátěr kovového zábradlí včetně obroušení a lakování dřevěných madel zábradlí. Čtyřpatrový dům v Brně pak prostě vypadal jako nový. Díky spokojenosti zadavatele jsem nyli doporučeni dále a tak jsme získali zakázku i na podzim.

Květen

 • Sádrokartonový strop ve starším rodinném domě, Vranová

  Zhotovení sádrokartonového stropu o velikosti cca 11 m2 ve starším domku včetně vymalování celé místnosti. Majitel (chalupář) byl s naší prací spokojený a tak si nás následně objednal i na nátěr plechové střechy a nátěr spojený s opravou dřevěného plotu.

 • Opravy popraskaných sádrokartonů a zdiva v podkroví, Doubravice na Svitavou

  Po rekonstrukci spodní části domu bylo potřeba opravit popraskané sádrokartony a zdivo v podkroví. K tomu se přidala nová výmalba. U zákazníků jsme pracovali již vícekrát při postupné rekonstrukci jejich domu. V roce 2013 to byly sádrokartonové stropy v celém spodním patře, které se opravovalo od základů, a pak také vymalování celého spodního patra. Po postupném uvolňování horního patra následovala i malba těchto prostor.

Duben

Březen

Únor

Leden

Projděte si také realizace za další roky

Vše přehledně seřazené najdete v přehledu realizací za ostatní roky týkající se naší práce se sádrokartonem.

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz