Nabízené služby

Naší hlavní činností je sádrokarton, resp. jsou to sádrokartonářské práce. Kromě práce se sádrokartonem Vám zároveň zařídíme i různé přímo i nepřímo navazující práce a činnosti. Jedná se především malířské a natěračské práce. U některých typů staveb využijete i naše svářečské či klempířské práce.

Ukázka práce

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru Vám navíc můžeme zajistit subdodávkou též zednické, vodoinstalační a topenářské práce od námi osvědčených partnerů. Víme o nich, že odvádí kvalitní práci stejně jako my.

Přehled služeb

Sádrokartonářské práce

Zajišťujeme kompletní sádrokartonářšké práce. Tvorba příček, předstěn, snížených stropů (podhledů), příprava pro lepení obkladů, protipožární izolace nepohledových trámů, zabydlování podkrovních prostor, atd.

Malířské a natěračské práce

V přímé návaznosti na sádrokarton, resp. práce s ním spojené zajišťujeme veškeré malířské a natěračské práce. Zajistíme penetraci zdí a následné malování, stříkání, líčení ve Vámi požadovaných barvách.

Svářečské práce

Ukázka práce

Na drobné úpravy kovových konstrukcí nemusíte hledat další firmu. Máme i oprávněného svářeče. Případné složitější konstrukce dokážeme realizovat ve spolupráci se zkušenými kolegy.

Klempířské práce

Běžné střešní prostupy jako jsou různé komíny, ventilálační otvory, odsavání od digestoří či jiné odvětrání či odsávání zvládneme též udělat.

 

Ve spolupráci se spolehlivými a dlouhodobě spolupracujícími partnery zajistíme

Zednické práce

Stavba zídek, tvorba omítek, vyzdění prostorů, obestavění vany a mnohé další činnosti spadající do pod zednické práce.

Obkladačské práce

V přímé návaznosti na stavbu sádrokartonových příček zajistíme i nalepení obkladů (kachlíky, mozaika, atd.) a položení keramické dlažby.

Vodoinstalační a topenářské práce

Veškeré vedení vodoinstalací, ať již se jedná o přívod a rozvod pitné vody či její odpad, a vedení teplovodního topení, je vždy řešeno jako součást stavby sádrokartonových příček a proto úzce spolupracujeme s prověřenými partnery.

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz