Realizace sádrokartonářských prací

uvozovka pred textemNejlepší referencí jsou naši spokojení zákazníciuvozovka pred textem

Proto Vám nabízíme kromě fotografií též jejich názory na námi odvedenou práci.

Obrázky a komentáře shromažďujeme již/až od doby vzniku tohoto webu (jaro 2011). Postupně zde přibývají jednotlivé realizace a už jich je tu pěkných pár desítek.

Realizace v aktuálním roce

Občas dostáváme dotazy, zda je zde uvedené vše, co jsme za ten rok udělali. Odpověď je "Ne, opravdu není. Je toho opravdu mnohem více.".

Neuvádíme zde úplně vše co děláme, protože to prostě není v našich silách. Přece jen raději plníme přání našich zákazníků než vytváříme nové stránky z našich realizací. Ale pár zajímavých, něčím specifickým, netypickým či jinam zvláštním zde opět rádi uvedeme.

Nejčastěji nás využívají lidé z Blanska, resp. celého blanenského okresu. Boskovice, Letovice, ale i Brno s jejich širokým okolím (Kuřim až Tišnov) známe za ty roky velmi dobře. A leckde znají již velmi dobře i nás. Přesvědčte se o tom nakonec sami v přehledu níže.Zatím jsme tu v roce 2016 nic neuvedli, ale to neznamená, že bychom leželi na mezi a počítali obláčky :o) Jezdíme od zákazníka k zákazníkovi. Ozvěte se nám a domluvíme si rádi zastavení i u Vás.

Realizace za roky minulé

Reference zpracováváme teprve od doby založení tohoto webu, tj. od jara roku 2011. Proto zde bohužel dřívější reference není možné najít.

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz