Sádrokartonářské práce za rok 2015

uvozovka pred textemNaší nejlepší referencí jsou zákazníci, kteří nás dále doporučujíuvozovka pred textem

V roce 2015 jsme se samozřejmě opět s plným nasazením věnovali naší činnosti v oboru montáže sádrokartonů a malířských prací. V předchozích letech jsme na webu uváděli velké množství realizací. Už loni jsme polevili ve fotodokumentaci a letos je to ještě slabší.

Je to ze dvou důvodů:

  • Naše práce se víceméně typově stále opakují a tak nemá zde cenu popisovat pořád dokola stejnou činnost na různých stavbách.
  • Naše velmi dobrá pověst se šíří a tak máme stále více práce a tak nějak přirozeně méně času na focení. Jsme leckdy když někde končím rádi, že stíháme dodržet termín u práce další.

Níže sepsaný seznam je jen jakousi ukázkou toho, kolik práce jsme schopni za rok zvládnout. A z některých ohlasů našich zákazníků si můžete o naší kvalitě a přístupu k práci udělat obrázek.

Jsem opravdu rád, že se ke spoustě zákazníků vracíme na další zakázky a doporučují nás i dále svým známým. Rozhodně nás tedy nevnímají, že po nás potopa. Právě naopak, nejednou opravujeme po někom jiném.

O první zakázce roku se více dozvíte na konci. Je tu rozpsána podrobněji. Ano byli jsme pochváleni, tak jsem chtěl referenci zveřejnit a pochlubit se. Pro tohoto zákazníka jsme v průběhu roku vykonali ještě další práce. Vždy byl s námi spokojen a doporučil nás dál.

Na druhé zakázce jsme se opět vraceli na místo činu. V roce 2014 jsme na Klepačově montovali SDK. V roce 2015 jsme apk celý dům vymalovali. Ještě se sem budeme jednou vracet na montáž SDK a izolace v garáži.

V Doubravici nad Svitavou bylo zakázek hned několik. Lidé si nás v této obci již doporučují z úst do úst (viz. dřívější zdokumentované realizace zde nebo zde). Začali jsme kompletním podkrovím v přístavbě RD. Dále jsme zde provedli opravu, resp. předělávku, dalšího podkroví, něco málo vymalovali a něco si domluvili na další rok.

I v Kotvrdovicích byli s naší montáží sádrokartonů a přístupu k práci spokojení. Spokojeni byl tak, že nás požádali i o výmalbu celé novostavby. Abych se jen nechválil, zde nám zákazník po dokončení prací volal, že má něco špatně vymalováno. Přijel jsem v nejbližším možném termínu vše opravit. Nakonec jsem zjistil, že to nebylo špatně vymalováno, ale dotčené místo bylo před malováním zapravováno a bohužel né uplně povedeně. Při určitém úhlu slunečního svitu se tento nedostatek nedal přehlédnout. Zkrátka to nevypadalo dobře. V rámci možností jsem tedy flíček opravil.

I do Olomučan jsme se vraceli ke spokojeným zákazníkům udělat další práci. I v Olomučanech jsme dříve již nějakou tu svoji práci zdokumentovali.

Pro pár firem jsme montovali v průběhu roku nějaké příčky. Sloužili ke vzniku nových kancelářských prostor. I zde jsme to po kompletní montáži sádrokartonových desek nakonec celé vymalovali.

Při opravách domu v Adamově se náš přístup k práci zákazníkům natolik líbil, že neváhali poslat referenci na pár webů. I já ji zde ocituji a zákazníkům za ni moc děkuji.

"Rekonstruovali jsme rodinný dům za téměř 3 mil Kč a musím říct, že pan Mejzlík byl bezkonkurenčně nejlepší firma, se kterou jsme spolupracovali. Práce (sádrokartony včetně zateplení) byly provedeny ve výborné kvalitě, v domluveném termínu a za dobrou cenu, která byla předem domluvena. Rozhodně mohu doporučit. Profesionální a flexibilní jednání." Ondřej Adler

Ve Skalici nad Svitavou při dokončování sádrokartonářských prací po jiné firmě, kterou majitelé vyhodili pro zjevnou neodbornost, nás čekal oříšek. Konstrukce byli sice hotové, ale strašně. Parozábrana neutěsněná, chybějící izolace, atd. Tak jsme to tu dali do kupy a podkroví je již dokončené a zákazníci spokojení. Ale? Platili dvakrát za jednu práci. Museli jsme skoro všechno předělat. Můj komentář k těmto problémům je tento: Pokud firma má náležitou odbornost, dodržuje předepsané postupy, materiál a kvalitu bude (prostě musí být) vždy dražší než neumětelové. Rozhodovat se pouze podle ceny je nerozum.

Novostavba v Krhově. Rovné podhledy na křížové konstrukci se zateplením a parozábranou. Dvě patra, jedny stahovací schody. Zvláštní patvar na WC pod schodištěm, se také povedl.

Koncem roku jsme ještě započali stavbu v Rudolticích. Provedli jsme zde konstrukce s parozábranou a záklopem. Tmelení provedeme až po zafoukání izolace jinou firmou a zapojení topení. Za zmínku stojí zdvojený strop s prostorem pro nepřímé osvětlení. Fotografovat jsem opět po celý rok moc nezvládal. Ale zrovna tady to můžu při tmelení napravit (pokud na to nezapomenu).

Leden


Projděte si také realizace za další roky

Vše přehledně seřazené najdete v přehledu realizací za ostatní roky týkající se naší práce se sádrokartonem.

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz