Sádrokartonové stropy v rodinném domě, Blansko-Horní Lhota

Realizace

červen až červenec 2014 - rekonstrukce rodinného domu - sádrokartonové stropy

Co o nás řekl zadavatel

Zatím jsme od zákazníka vyjádření neobdrželi.


Popis prostoru

Většina zákazníků je rychlostí s jakou zvládáme svoji práci dost překvapená. Počítají třeba s tím, že nastoupíme a "pomalu" budeme pracovat a oni před námi budou za chodu chystat další místnosti. Nejinak tomu bylo i zde v Horní Lhotě.

Popis realizace

Při rekonstrukci starších domů se sádrokarton využívá velmi často. Důvodů proč, se jistě najde více, ale nejčastěji je to zcela prosté.

Po opravách omítek na zdech přichází totiž, leckdy nečekaně, otázka "Co uděláme s tím stropem?".

Najednou, ten dosud dobrý strop, začíná vedle těch nových omítek vypadá poněkud hůře a někdy přímo dost špatně. Nejčastější odpovědí je pak "Tak tam dáme sádrokarton!"

Vzápětí se objeví další otázky. "Uděláme si to sami nebo zavoláme firmu?" Z našich zkušeností je pak jedinou dobrou odpovědí prověřená firma. (Ještě lepší odpovědí je samozřejmě naše firma :o)

Nicméně, pokud uvažujete o větší akci se sádrokartonem, tak se nejdříve zeptejte ve svém okolí všech, kdo si cestu "uděláme si to sami" zkusili před Vámi. Věřím, že předchozí odstavec Vám jenom potvrdí. A mnozí i dodají, že to nakonec vzdali a nechali to firmu nejen dodělat, ale i po sobě opravit.

Ale zpět k realizaci v Horní Lhotě.

Po prvním dnu jsme práci přerušili. Resp. museli přerušit, protože zkrátka nebylo co dál dělat. Zhotovení konstrukcí, vložení izolace a zaklopení deskami ze sádrokartonu jde, když se to umí, opravdu velice rychle. Následující tmelení pak již potřebuje svůj "technologický" čas na zaschnutí jednotlivých vrstev.

Po týdnu jsme se na stavbu proto vrátili a mohli udělat stropy ve zbylých místnostech s výjimkou WC. Tam to nakonec proběhlo až ve třetí etapě.

Každopádně, i když nám takový postup lehce nabourává plány, tak jsem vždy schopni a ochotni se zákazníkovy maximálně přizpůsobit a domluvit na postupu k nejen jeho plné spokojenosti, ale též ke spokojenosti nás a našich dalších zákazníků, kteří jsou vždy následující v plánovaném pořadí.

Zpět na přehled referencí pro tento rok

Fotodokumentace

Fotek není příliš, protože to, že nám ta práce jde tak pěkně od ruky, je také tím, že se jí věnujeme na plno a na "blbinky" jako je focení prostě není prostor.

Reference - obrázek
Reference - obrázek
Reference - obrázek
Reference - obrázek
Reference - obrázek
Reference - obrázek
Reference - obrázek
Reference - obrázek

Zpět na přehled referencí pro tento rok

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz