Sádrokarton v ordinaci dětské lékařky, Boskovice

Realizace

leden 2013 - stropy v objektu ordinace dětské lékařky

Co o nás řekl zadavatel

Zatím jsme od majitele vyjádření neobdrželi.


Popis prostoru

Skoro každý objekt má životnost dostatečně dlouho na to, aby se dočkal několika vnitřních úprav.

A když je to pak potřeba, tak se staré začně měnit na nové. A k tomu je sádrokartonovou vynikající pomocník. Stejné to bylo i při vzniku ordinace dětské lékařky v Boskovicích, kde jsme zrealizovaly veškeré stropy.

Popis realizace

Hned po novém roce jsme nastoupili na montáž sádrokartonového podhledu v rámci úprav staršího objektu v Boskovicích. Netrvalo to dlouho a byla dokončena nová ordinace dětské lékařky.

Vykouzlení nového stropu v nově vznikající ordinazi jsme měli zpestřené o nutnost pevně uchytit do původního stropu kovovou výztuhu pro budoucí skleněnou stěnu s kolejnicí pro skleněné posuvné dveře. To byl základ, na který jsme potom navázali montáží SDK podhledů.

Následující montáž stropů s různou světlou výškou již byla jednoduchá a proto i rychlá. Po celkovém zatmelení a přebroušení spojů sádrokartonových desek jsme vše řádně nepenetrovali a vymalovali barvami dle výběru zákaznice.

Zpět na přehled referencí pro tento rok

Fotodokumentace

Bohužel pár fotek co jsme stihli udělat se někam ztratili. Nevím, zda je při pracovním shonu ještě najdeme. Ale mohu Vám slíbit, že pokud se někdy někde objeví, tak je sem určitě dodám.

Zpět na přehled referencí pro tento rok

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz