Podkroví opraveného rodinného domu, Blansko

Realizace

červenec 2013 - podhledy, příčky a předstěny

Co o nás řekl zadavatel

Zatím jsme od majitele vyjádření neobdrželi.


Popis prostoru

V červenci jsme se pustili do dokončení podkroví v pěkně opraveném starším rodinném domě v Blansku. V domě se bydlelo a zbývalo zde dokončit podkroví.

Práce zde již byly započaty před naším příchodem někým jiným a mnoho věcí si dělal majitel sám. Ale, protože na vše neměl dosatek času a na některé věci si netroufal, tak došlo na nás. A v průběhu prací pak došlo i několika změnám od původního záměru.

Dům byl opravován dle nových standardů pro nízkoenergetické domy. V domě je instalováno nucené větrání s rekuperací.

Popis realizace

V návaznosti na snazhu o co největší energetické úspory jsme aplikovali i my vhodný izolační materiál a příslušnou parozábranu.

V podkroví ve výsledku vznikly tři pokoje, pracovna, koupelna a záchod. Vše propojené chodbou.

Na sádrokarton toho zde připadlo opravdu hodně. Všechny stropy, šikminy, vnitřní příčky, předsazené stěny a různé kastlíky, to vše bylo nově vytvořeno s pomocí SDK. A tomu my opravdu rozumíme.

Původní stěny potřebovali opravit novou fajnovou a v koupelně a na WC bylo potřeba nalepit obklady a položit dlažbu. Dlažba bylo potřeba pložit na chodbě. Zednické a obkladačské práce za nás obstaral šikovný kamarád Jožka. Děkujeme mu za pomoc.

V podkroví bylo nutné udělat nově i všechny podlahy. Na původní dřevěný záklop přišla kročejová izolace a do kříže dvě vrstvy OSB desek. Ty si majitel přebrousí a nalakuje jako finalní podlahu.

Na závěr jsme vše vymalovai jak na bílo, tak zčásti i barvami na přání paní domu. Že jsme vše po sobě na závěr poklidili je skoro zbytečné psát :o)

Zpět na přehled referencí pro tento rok

Fotodokumentace

Fotky byly, ale ... technika či lidský faktor zklamal ... a tak je prostě nemůžu najít. Je to škoda, ale po několika hodinách hledání po počítačích a telefonech to vzdávám. Fotky prostě nejsou k nalezení.

Zpět na přehled referencí pro tento rok

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz