Hlavní důvody proč zvolit právě nás

Jasné stanovení ceny předem

Imageový obrázek

Každá realizace začíná tím, že si daný prostor projdeme a probereme se zadavatelem jeho představy a povinnosti v podobě požadavků na požární odolnost, atd. Při této příležitosti a nebo při další návštěvě změříme skutečné rozměry. Toto je obzvláště důležité např. u členitějších prostor pokrovních bytů. V případě prostorově jednoduších staveb stačí použít pouze projektovou dokumentaci.

Pracujeme v úkole a tak naši cenu určuje metráž a složitost prováděné montáže. Případné předem domluvené vícepráce či určité specifické práce provádíme v hodinové sazbě.

Komunikace se zákazníkem

V okamžiku, kdy nám zákazník sděluje svoje představi, tak se jej snažíme neprodleně upozornit na skutečnosti, které jsou v rozporu s jeho představami. Důvodem jsou většinou technologické požadavky či možnosti technického řešení. Vždy se snažíme najít cestu, jak zákazníkovy představy naplnit. U práce vždy přemýšlíme a pokud si nejsme jisti tím, že naše práce je zcela ve shodě s představami klienta, tak si vždy se zákazníkem danou věc potvrdíme. Touto cestou předcházíme zbytečným nedorozuměním a případným vícepracem.

Snažíme se, aby zákazník vždy poznal, že je na nás spolehnutí. Na čem se společně domluvíme, to prostě tak i je.

Způsob provádění práce

Ukázka práce

U nás opravdu platí - dvakrát měř a jednou řež. Pokaždé se snažíme minimalizovat veškerý odpad tím, že dopředu promýšlíme, jak který zbytek dále upotřebíme. Tento způsob práce přínáší zákazníkovi hned několik zajimavých úspor:

  • snižení nákladů na materiál,
  • snižení nákladů dopravu a manipulaci s materiálem,
  • snižení nákladů na odvoz a zpracování stavebního odpadu.

Všechna potřebná měření provádíme za pomocí laserového zaměřovače. Díky této přesné technice měření jsou veškeré roviny v prostoru opravdu rovné, všechny šikminy mají společný sklon, atd. To je základem pro návazné věci jako je správné určení výšek a umístění dveřních otvorů, výška finalní/čisté podlahy, umístění elektrických zásuvek, atd.

Ukázka práce

Jsme přesvědčeni, že vše je potřeba udělat dobře a tak je pro nás zcela nepřípustné, aby po nás zůstali nějaké nepřesnosti, různé sklony, odsazení či osově nesouměrné prvky. Pokud by např. udržení roviny znamenalo znatelné zmenšení prostoru, tak tuto situaci s klientem vždy konzultujeme a vše necháme na jeho zvážení a rozhodnutí.

Nejen díky tomuto postoji jsme držiteli certifikátu od firmy Rigips na montáž konstrukcí suché výstavby včetně konstrukcí protipožárních, bezpečnostních a podhledů + oprávnění pro provádění kontroly provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení dle vyhlášky MV č. 246/2001 Sb.

Možnost vrácení nespotřebovaného materiálu

Ikdyž vše pečlivě plánujeme, tak je možné, že nějaký pořízený materiál zůstane nepoužitý. Zákazníkovi vždy účtujeme pouze skutečně použitý materiál. Nepoužitý materiál se vrátí a není klientovi fakturován.

Spolupráce a zajištění navazujících prací

Imageový obrázek

Sádrokarton, resp. sádrokartonářské práce mají vliv na většinu dalších řemesel a tak je velmi důležité, aby jednotlivé práce na sebe hladce navazovaly. Naší snahou je vyhovět potřebám ostatních profesí. Sami zajišťujeme další navazující činnosti jako jsou především malířské a natěračské práce. Mimo tyto práce jsme schopni pomoci se spoustou dalších činností, které se na stavbě objeví (více informací najdete v přehledu služeb).

Některé navazující činnosti jako jsou zednické a obkladačské práce nebo instalatérské práce dokážeme též zajistit ve spolupráci se spolehlivými a léty prověřenými spolupracujícími partnery.

Náš region je Blansko, Boskovice a Brno

Zaměřujeme se především na Blansko, Boskovice a jejich blízké okolí. V širším okolí je to pak město Brno, Tišnov, Kuřim a Letovice a jejich okolí. To ovšem neznamená, že neprovádíme práce i v jíných částech nejen České republiky (Praha, atd.). Máme též zkušenosti s prací v Německu a Rakousku.

Web vytvořil a internetové služby poskytuje RadekSoucek.cz